پارک پینت بال

 

 

 

پارک پینت بال شهاب در مساحت 8000 متر مربع در ورزشگاه تختی از سال 1393 آغاز به کار کرده است. قبل از آن از سال 1389 تا 1392 در زمینی واقع در میدان ونک فعالیت مینمود. پارک پینت بال از ساعت 6-24 شب در خدمت شما ورزشکاران عزیز میباشد. پارک پینت بال داری 4 زمین متفاوت میباشد که در حال حاضر فاز 1 و 2 آن به طور کامل به بهره برداری رسیده است. پارک پینت بال شهاب در فضای مشجر میزبان شما دوستدارن ورزش پر هیجان پینت بال میباشد.

برنامه های آتی

مدیریت پارک پینت بال در نظر دارد تا فضاهایی همچون زمین دفاع مقدس، زمین رهایی گروگان، رستوران، سالن خدمات بهترین شرایط را برای دوستداران ورزش آماده نماید.

تاریخچه پینت بال

 


اوايل دهه 1970، وزارت كشاورزي آمريكا ماشينهايي بکار می گرفت که مجهز به پمپي متصل به فشار گاز بود و گلوله های حاوی مواد رنگی را به مسافت هاي دلخواه پرتاب مي كرد و با اين وسيله، درخت هايي كه بايد قطع يا هرس مي شدند...

پارک پینت بال در ورزشگاه تختی

مدیریت باشگاه  بعد از فعالیت 4 ساله در زمین واقع در خیابان شهید خدامی، به دلیل برخی مشکلات، تصمیم به جابجایی گرفت. مشکلاتی همچون کمبود فضا برای گسترش باشگاه، ایجاد مزاحمت برای همسایگان محترم و مسائل دیگر منجر به این تصمیم گردید.

 

 

مدیریت باشگاه با بررسی های مختلف، ورزشگاه تختی را به دلیل فضای مناسب انتخاب نمود. بعد از تلاش های فراوان در تاریخ 1393/4/1 فاز اول پارک پینت بال افتتاح گردید.

پارک پینت بال  دارای 4 زمین با فضای متفاوت میباشد:

فاز اول: زمین تفرحی

فاز دوم: زمین مسابقاتی

فاز سوم: زمین دفاع مقدس

فاز چهارم: زمین رهایی گروگان

فاز اول و دوم این پارک افتتاح گردیده و در آینده ای نزدیک فاز سوم نیز افتتاح خواهد شد.

 

شرایط سانس

 

 

جهت استحضار ورزشکاران عزیز ، شرایط سانس  به شرح زیر میباشد :

ساعت کاری باشگاه از ساعت 6 الی 24 می باشد .

مدت هر سانس 2 ساعت است.

حداقل تعداد نفرات 8 نفر و حداکثر 60نفر به صورت هم زمان و 120 نفر به صورت غیر هم زمان میباشد.

زیر مجموعه ها